Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 24 Sierpnia 2017  |  imieniny: Bartłomieja, Haliny

Menu strony

Banery

Treść strony

KALENDARZ ZAWODÓW SZKOLNYCH DLA GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

 

 
DYSCYPLINA
ZAWODY MIEJSKIE
ZAWODY POWIATOWE
ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE
1
Indywidualne biegi przełajowe
28.09.2010
dziewczęta i chłopcy
godz. 11.00 Eko- Park
01.10.2010
dziewczęta i chłopcy
godz. 11.00 Eko- Park
12.10.2010
dziewczęta i chłopcy
godz. 11.00 Kamion
2
Piłka nożna
21.09.2010
dziewczęta
godz. 10.00 Boisko ZSP nr 4
 
22.09.2010
chłopcy
godz. 10.00 Boisko w PDM
05.10.2010
dziewczęta
godz.10.00 Boisko ZSP nr 4
 
07.10.2010
chłopcy
godz. 10.00 Boisko w PDM
20.10.2010
dziewczęta
Warszawa Zachodnia
 
21.10.2010
chłopcy
Grodzisk Mazowiecki
3
Koszykówka
02.12.2010
dziewczęta
godz.10.00 Hala w PDM
 
02.12.2010
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
06.12.2010
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
07.12.2010
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
10.12.2010
dziewczęta
godz. 10.00 Żyrardów
 
16.12.2010
chłopcy
Pruszków
4
Tenis stołowy
26.11.2010
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
29.11.2010
dziewczęta
godz. 9.00 Wiskitki
 
30.11.2010
chłopcy
godz. 9.00 Wiskitki
14.12.2010
dziewczęta i chłopcy
Nadarzyn
5
Pływanie
04.01.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Basen w PDM
04.01.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Basen w PDM
19.01.2011
dziewczęta i chłopcy
Warszawa Zachodnia
6
Unihokej
10.01.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
11.01.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
14.01.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
17.01.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
03.02.2011
dziewczęta
Warszawa Zachodnia
 
04.02.2011
chłopcy
Warszawa Zachodnia
7
Siatkówka
21.03.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
22.03.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
23.03.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
24.03.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
06.04.2011
dziewczęta
Pruszków
 
08.04.2011
chłopcy
Grodzisk Mazowiecki
8
Piłka ręczna
28.03.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
29.03.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
04.04.2011
dziewczęta
godz. 10.00 Hala w PDM
 
05.04.2011
chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
13.04.201
dziewczęta
Sochaczew
 
14.04.2011
chłopcy
Sochaczew
9
Sztafetowe biegi przełajowe
15.04.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Eko- Park
15.04.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 11.00 Eko- Park
19.04.2011
dziewczęta i chłopcy
Kamion
10
Dwubój nowoczesny
28.04.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Basen w PDM
28.04.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Basen w PDM
10.05.2011
dziewczęta i chłopcy
Sochaczew
11
L-A indywidualne (I gr. ur. ’90, ’89; II gr. ur. ’88)
06.05.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 9.00 Stadion Wiskitki
06.05.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 9.00 Stadion Wiskitki
16.05.2011
dziewczęta i chłopcy
Pruszków
12
Ringo
23.05.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
23.05.2011
dziewczęta i chłopcy
godz. 10.00 Hala w PDM
27.05.2011
 
Grodzisk Mazowiecki
Unihokej- strój bramkarski; bramki                   Piłka nożna – 5+1; bramki 5 x 2

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.