Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Lipca 2018  |  imieniny: Marii, Magdaleny

Menu strony

Banery

Treść strony

Szkolenia zakończone

We wtorek 31 sierpnia o godz. 17.00 w sali klubowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyło się zakończenie szkoleń organizowanych przez Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie. Projekt zorganizowany został w ramach  bezpłatnych szkoleń dla osób z terenu miasta i gminy Mszczonów w ramach Działania 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. 

więcej

Z obrad Rady Miejskiej

We wtorek 31 sierpnia odbyła się kolejna powakacyjna sesja Rady Miejskiej Mszczonowa. Podczas sesji radni wysłuchali sprawozdania za 2009 r. i pierwszą połowę 2010 r. z działalności Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które przedstawiła Agnieszka Kisiołek. I tak komisja w okresie od stycznia do grudnia 2009 r. odbyła 22 spotkania.  

więcej

Łzy z nieba na pożegnanie wakacji

Mszczonowianie z tegorocznymi wakacjami żegnali się na Biesiadzie Rodzinnej, zorganizowanej przez Mszczonowski Ośrodek Kultury. Odbyła się ona w niedzielny wieczór  29 sierpnia,  w parku przy ulicy Sienkiewicza.  Imprezie nadano tytuł „Niech żyją wakacje!”. Tytułowe,  optymistyczne hasło nie zaczarowało jednak rzeczywistości i na pożegnaniu płakało ... niebo. 

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.