Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 18 Sierpnia 2017  |  imieniny: Heleny, Bronisława

Menu strony

Banery

Treść strony

Grupa Gumisie

 


mgr Iwona Dziuba

mgr Małgorzata Marcinowska-Sałajczyk

woźna oddziałowa Teresa Ostrowska


 

                                          

autor: Urszula Woźniak, data: 2011.09.13

O Nas

    Grupa GUMISIE to dzieci 4 i 5 - letnie. Wśród nich jest 9 dziewczynek i 16 chłopców. Grupę prowadzą panie Iwona Dziuba i Małgorzata Marcinkowska - Sałajczyk oraz woźna oddziałowa pani Teresa Ostrowska. Działalność edukacyjno - wychowawczą grupa opiera na podstawie programowej wychowania przedszkolnego MEN, programie autorstwie Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej pt. „Razem w przedszkolu”. Dzieci korzystają z kart pracy „Tropiciele” wydawnictwa WSiP.
    Do grupy uczęszczają dzieci, które bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej, jak i na placu zabaw czy sali gimnastycznej. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami.

Mapa Interaktywna-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.