Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 27 Sierpnia 2016  |  imieniny: Cezarego, Józefa

Menu strony

Banery

Opis strony

Aktualności
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, powielanie danych oraz zdjęć zawartych na stronie bez zgody właściciela!

Treść strony

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Piękne chwile w mojej szkole, w Osuchowie...

W dniach 23 i 24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie miały miejsce pożegnania uczniów klasy VI szkoły podstawowej i klas III gimnazjum oraz zakończenie roku szkolnego. Te dwa dni stanowią piękną tradycję, którą wprowadziła pani Urszula Gowin, dyrektor szkoły.

więcej

Ekospacer na wakacje

22 czerwca 2016 r. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie wzięła udział w akcji ekologicznej EKO - spacer na wakacje zorganizowanej przez samorząd uczniowski.
więcej

O promocji czytelnictwa w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie

W roku szkolnym 2014/2015 w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie zdecydowano o przystąpieniu do Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotowanego przez MEN „Książki moich marzeń”. W ramach akcji w październiku 2015 roku zakupiono nowe książki do biblioteki szkolnej za sumę 1250 złotych.
więcej

Młodzież z Gimnazjum w Osuchowie i Gimnazjum w Mszczonowie z wizytą w Bawarii

Wielka integracja, niesamowita zabawa, i piękne, zapierające dech w piersiach widoki alpejskiego krajobrazu, to wszystko było udziałem młodzieży gimnazjalnej z Osuchowa i Mszczonowa w czasie pobytu w Niemczech.
więcej

Dyżury wakacyjne

Informacja dotycząca pracy przedszkoli i punktów przedszkolnych w okresie wakacji

więcej

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie, czyli o działaniach podejmowanych przez szkołę na rzecz rozwoju edukacyjno-wychowawczego uczniów w II etapie edukacyjnym w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła z klasą 2.0”.
więcej

10 zawodników i 8 medali!!!

W dniu 24.05.2016r. w Pruszkowie odbyły się międzypowiatowe zawody w Lekkiej Atletyce, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.
więcej

Dni Matematyki w ZSP w Osuchowie - VII edycja

W dniach 24 -25 maja w ZSP w Osuchowie odbyła się siódma edycja konkursu „Dni Matematyki”. Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
więcej

Majówka tanecznym krokiem…

Dyskoteka klas 4-6 szkoły podstawowej w Osuchowie odbyła się w dn. 23 maja 2016r. zgodnie z planem pracy samorządu uczniowskiego opracowanym na początku br.
więcej

Dzień Rodziny w Osuchowie

Dnia 19 maja o godz. 17:00 w szkole w Osuchowie na sali gimnastycznej rozpoczęła się radosna uroczystość, mianowicie ,,Dzień Rodziny”.
więcej

„Najcichszy apel świata”

Dnia 18. 05.2016r. na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel, dla szkoły podstawowej z wręczeniem nagród za trzy konkursy.
więcej

Poczułam magię teatru…

Relacja z przedstawienia teatralnego oczami piątoklasistki
więcej

Dzień Ziemi

W dniu 29 kwietnia, w sali gimnastycznej ZSP w Osuchowie,odbył się apel, którego głównym tematem były tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi.
więcej

Gimnazjaliści z Osuchowa i Mszczonowa z wizytą w Erding w Bawarii

Od 30 maja do 6 czerwca 2016r. uczniowie z Gimnazjum im. Ks. Kan. M. Lipskiego w Osuchowie i Gimnazjum im. Jana Maklakiewicza w Mszczonowie będą uczestniczyli w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży.
więcej

Dodatkowy nabór do oddziału przedszkolnego

PROFILAKTYKA W ZESPOLE SZKÓŁ PUBLICZNYCH W OSUCHOWIE

W ramach dni profilaktyki w gimnazjum odbyły się warsztaty „ODPAL ŻYCIE” .
więcej

Wycieczka klas III do Sejmu i Senatu

Tradycyjnie już klasy trzecie gimnazjum z Zespołu Szkół Publicznych w Osuchowie odwiedziły Sejm i Senat oraz Pałac Prezydencki w Warszawie.
więcej

Sprawozdanie z XXI Wiosennych Biegów Przełajowych Osuchów 2016 r.

W sobotę, 16 kwietnia 2016 r. spotkaliśmy się na XXI Wiosennych Biegach Przełajowych w Osuchowie. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała organizatorom, a przede wszystkim zawodnikom startującym w zawodach.
więcej

Czekolada smaczna i zdrowa

13 kwietnia w ZSP w Osuchowie był dniem szczególnym. W bibliotece szkolnej zorganizowano „Dzień Czekolady”.
więcej

Wędrówka do… szeroko rozumianej przyjaźni z książką.

Dnia 11.04.2016r. w Osuchowie klasa 6 odbyła pieszą wycieczkę do Miejskiej Biblioteki w Osuchowie.
więcej

Wyjazd dzieci z Oddziału Przedszkolnego z Osuchowa do teatru Maszkarada na przedstawienie pt. „Calineczka”

11 kwietnia pod opieką wychowawczyni Marzeny Taras i Jolanty Strojek dzieci wybrały się na wycieczkę do teatru Maszkarada w Warszawie.
więcej

Wielki sukces uczennic z Gimnazjum im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie

Uczestnictwo w konkursach przedmiotowych i tematycznych ma ogromne znaczenie dla rozwoju intelektualnego młodzieży, pogłębia wiedzę, rozwija i daje satysfakcję.
więcej

Szkoła Podstawowa w Osuchowie Szkołą Ekspercką

Z wielką przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa w Osuchowie otrzymała zaszczytne wyróżnienie "Szkoła Ekspercka" w Programie Szkoła z Klasą 2.0.
więcej

W Osuchowie wielkanocne zabiły dzwony...

23 marca 2016r. w ZSP w Osuchowie miała miejsce uroczysta akademia poświęcona Świętom Wielkiej Nocy.
więcej

Wiosna w Osuchowie, czyli przepis na bogatą ofertę atrakcyjnych i smacznych zajęć…

21 marca 2016 r. zapamiętamy jako dzień spędzony wyjątkowo radośnie. Już od samego rana dało się odczuć wiosenną aurę. Zapoczątkowała jąpani Urszula Gowin, Dyrektor ZSP w Osuchowie, która powitała uczniowską społeczność i życzyła wszystkim dobrej, spontanicznej zabawy. Zaakcentowała, że ten dzień został zorganizowany specjalnie dla uczniów, i że ważne w dzisiejszych czasach jest spędzanie czasu z drugim człowiekiem
więcej

XVIII Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Coca Cola Cup 2016

W ostatnią sobotę uczennice Gimnazjum w Osuchowie wzięły udział w I etapie eliminacyjnym Turnieju Coca Cola Cup. To sportowe wydarzenie miało miejsce w Belsku Dużym. Ostatecznie do rozgrywek przystąpiły 4 zespoły.
więcej

Piłka nożna domeną kobietek – Turniej piłkarski w Lutkówce

W dniu 15 marca 2016r. uczennice Szkoły Podstawowej w Osuchowie wzięły udział
w Turnieju z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem sportowego spotkania była Szkoła Podstawowa
w Lutkówce.
więcej

Uczymy innych w naszej szkole!

Na początku drugiego półrocza w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie uczniowie klasy VI przeprowadzili ścieżkę edukacyjną pt. „O czym myśli mądra głowa? Najważniejsza to staranna wymowa”. Odbiorcami tych warsztatów byli najpierw w dn. 7 marca 2016r. - uczniowie klasy V, a w dn. 16 marca 2016 r. – rodzice uczniów kl. VI.
więcej

Inscenizacja Dziadów cz. II Adama Mickiewicza na lekcji języka polskiego w klasie I b

Uczniowie klasy I b Gimnazjum bardzo lubią pracować na lekcjach metodami aktywizującymi. Podczas omawiania lektury Dziady cz. II pracując w grupach, przygotowali inscenizację fragmentu dramatu.
więcej

Gimnazjum z Osuchowa na warsztatach językowych w Londynie

W dniach od 4 do 9 marca 2016 roku uczniowie Gimnazjum w Osuchowie uczestniczyli w warsztatach językowych w Londynie. Była to pierwsza tego typu wycieczka zorganizowana w naszej szkole.
więcej

Lepszy internet zależy od Ciebie!

Mijający tydzień upłynął w naszej szkole pod hasłem „Tygodnia Bezpiecznego Internetu”.
więcej

Walentynki w ZSP w Osuchowie

Dnia 15.02.16 r. w naszej szkole odbyły się walentynki. Mimo, że obchody święta przypadają 14 lutego, nasz samorząd szkolny i Pani dyrektor postanowili umilić nam szkolny czas i zorganizować walentynki.
więcej

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie

20 stycznia br. naszą szkołę odwiedzili Dziadkowie i Babcie.
więcej

24 Finał WOŚP w ZSP w Osuchowie

Zespół Szkół w Osuchowie finałowy dzień rozpoczął turniejem tenisa stołowego.
więcej

następna strona »

Mapa Interaktywna

Vulcan

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.