Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 26 Października 2016  |  imieniny: Ewarysta, Lucjana

Menu strony

Banery

Opis strony

Aktualności
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, powielanie danych oraz zdjęć zawartych na stronie bez zgody właściciela!

Treść strony

"Koncert płonących serc" w Osuchowie

13 października br. w ZSP w Osuchowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
więcej

Uczmy się być miłosierni…

11 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji XVI Dnia Papieskiego, którego Bądźcie świadkami Miłosierdzia nawiązywało do tegorocznego kościelnego Jubileuszu Miłosierdzia.
więcej

Sprawozdanie z X Regionalnych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Osuchów 2016 r.

W sobotę, 8 października 2016 r. spotkaliśmy się na X Regionalnych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Osuchowie.
więcej

Pobiegaliśmy w deszczu

Po sukcesie podczas Indywidualnych powiatowych biegów przełajowych, zostaliśmy poproszeni o zorganizowanie na naszym terenie również biegów sztafetowych.
więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSP w Osuchowie

30 września 2016 r. nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
więcej

Wycieczka dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie do Badowa

27 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie wybrały się na wycieczkę do Badowa, gdzie znajduje się malowniczo położone ranczo.
więcej

Dwie niezwykłe uroczystości w ZSP

26 września 2016 roku uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Osuchowie uczestniczyli we Mszy świętej w kościele parafialnym p.w. św. Stanisława.
więcej

Sprawozdanie z wycieczki do Nieborowa

Muzeum w Nieborowie i Arkadii realizuje projekt „ Kultura Dostępna” inicjowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 65 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Osuchowie skorzystało z możliwości uczestnictwa w tym projekcie.
więcej

Próbna ewakuacja

Dzień jak każdy inny, lekcje płyną jedna za drugą, dzwonek na lekcje a za chwilę przerwa. Niby normalny szkolny dzień a jednak w pełnej chwili wydarzyło się coś czego nikt się nie spodziewał. Nagle podczas kolejnej lekcji rozbrzmiewa dzwonek- to nie przerwa! To sygnał do ewakuacji….
więcej

Fantastyczne przełaje w Osuchowie

W dniu 23.09.2016r. na terenie naszej szkoły odbyły się Powiatowe Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych. Impreza ta zagościła w Osuchowie po raz pierwszy, dlatego było to dla nas nie lada wyzwanie.
więcej

Sprzątanie świata w ZSP w Osuchowie

19 września br w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie odbyła się jak co roku akcja „Sprzątnie Świata”.
więcej

Wycieczka integracyjna klas I gimnazjum

W dniu 16 IX 2016 r. uczniowie klas I wraz z ich wychowawcami, p. Agatą Grzybowską i p. Krzysztofem Kurzepą, wybrali się na wycieczkę integracyjną na pole paintballowe do Bieganowa.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016r. w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego poprzedzona Mszą Św. w Kościele p .w. św. Stanisława Męczennika.
więcej

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Piękne chwile w mojej szkole, w Osuchowie...

W dniach 23 i 24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie miały miejsce pożegnania uczniów klasy VI szkoły podstawowej i klas III gimnazjum oraz zakończenie roku szkolnego. Te dwa dni stanowią piękną tradycję, którą wprowadziła pani Urszula Gowin, dyrektor szkoły.

więcej

Ekospacer na wakacje

22 czerwca 2016 r. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie wzięła udział w akcji ekologicznej EKO - spacer na wakacje zorganizowanej przez samorząd uczniowski.
więcej

O promocji czytelnictwa w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie

W roku szkolnym 2014/2015 w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie zdecydowano o przystąpieniu do Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotowanego przez MEN „Książki moich marzeń”. W ramach akcji w październiku 2015 roku zakupiono nowe książki do biblioteki szkolnej za sumę 1250 złotych.
więcej

Młodzież z Gimnazjum w Osuchowie i Gimnazjum w Mszczonowie z wizytą w Bawarii

Wielka integracja, niesamowita zabawa, i piękne, zapierające dech w piersiach widoki alpejskiego krajobrazu, to wszystko było udziałem młodzieży gimnazjalnej z Osuchowa i Mszczonowa w czasie pobytu w Niemczech.
więcej

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie, czyli o działaniach podejmowanych przez szkołę na rzecz rozwoju edukacyjno-wychowawczego uczniów w II etapie edukacyjnym w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła z klasą 2.0”.
więcej

10 zawodników i 8 medali!!!

W dniu 24.05.2016r. w Pruszkowie odbyły się międzypowiatowe zawody w Lekkiej Atletyce, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.
więcej

Dni Matematyki w ZSP w Osuchowie - VII edycja

W dniach 24 -25 maja w ZSP w Osuchowie odbyła się siódma edycja konkursu „Dni Matematyki”. Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
więcej

Majówka tanecznym krokiem…

Dyskoteka klas 4-6 szkoły podstawowej w Osuchowie odbyła się w dn. 23 maja 2016r. zgodnie z planem pracy samorządu uczniowskiego opracowanym na początku br.
więcej

Dzień Rodziny w Osuchowie

Dnia 19 maja o godz. 17:00 w szkole w Osuchowie na sali gimnastycznej rozpoczęła się radosna uroczystość, mianowicie ,,Dzień Rodziny”.
więcej

„Najcichszy apel świata”

Dnia 18. 05.2016r. na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel, dla szkoły podstawowej z wręczeniem nagród za trzy konkursy.
więcej

Poczułam magię teatru…

Relacja z przedstawienia teatralnego oczami piątoklasistki
więcej

następna strona »

Mapa Interaktywna

Vulcan


Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.