Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 20 Lutego 2018  |  imieniny: Leona, Ludmiły

Menu strony

Banery

Opis strony

Aktualności
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, powielanie danych oraz zdjęć zawartych na stronie bez zgody właściciela!

Treść strony

Szkolny Bal Karnawałowy w Osuchowie

Taniec łączy pokolenia
Dnia 31 stycznia 2018 r o godzinie 11:20 w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbył się Bal Karnawałowy, którego organizatorem była Rada Rodziców.
więcej

Miły gość z wizytą u przedszkolaków

8.01.2018 r. do oddziału przedszkolnego przybył bardzo miły gość.
więcej

Wigilia w Szkole Podstawowej w Osuchowie

21 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się szkolna Wigilia.
więcej

Oddział Przedszkolny z wizytą w bibliotece

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Osuchowie w dniu 14.12.2017 r. już po raz kolejny wybrały się na wycieczkę do biblioteki.
więcej

Mikołaj w przedszkolu

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie.
więcej

Mały ratownik w Osuchowie

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie wzięły udział w programie edukacyjnym ,,Bezpieczne przedszkole”.
więcej

Poczuliśmy się jak prawdziwi chemicy

W dniu 28 listopada cała klasa IIB wraz z nauczycielami: panem Radosławem Wiśniewskim i panię Anną Saiki wyjechała na niecodzienną lekcję chemii.
więcej

”Andrzejkowe czary – mary” w przedszkolu

30.11.2017 r. w oddziale przedszkolnym z Osuchowa odbyły się bardzo interesujące zajęcia dotyczące andrzejkowych zwyczajów.
więcej

Osuchowscy gimnazjaliści w teatrze muzycznym STUDIO BUFFO na musicalu „ROMEO I JULIA”

29 listopada uczniowie klasy IIa i IIb gimnazjum, pod opieką pani Grażyny Szymczak i pani Agaty Grzybowskiej, wybrali się do warszawskiego teatru Studio Buffo
więcej

110 urodziny Pluszowego Misia

24.11.2017 r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Osuchowie hucznie obchodzono 110 urodziny Pluszowego Misia.
więcej

Wycieczka przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie na przedstawienie ,,Pinokio”

15 listopada wybraliśmy się do Centrum Kultury do Żyrardowa na przedstawienie pt. ,,Pinokio”.
więcej

Przedszkolaki z Osuchowa już po pasowaniu

14 listopada 2017 r. stał się wyjątkowym dniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie. To właśnie tego dnia wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego zostały pasowane na przedszkolaków.
więcej

Święto Niepodległości

14 listopada w Szkole Podstawowej w Osuchowie odbyło się pasowanie przedszkolaków i akademia z okazji Święta Niepodległości.
więcej

Sprawozdanie z przedstawienia z okazji Halloween

31 października w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyło się krótkie przedstawienie w językach polskim i angielskim z okazji Halloween pod przewodnictwem nauczyciela j. angielskiego pani Anny Dębskiej.
więcej

Unia Poetycka Wojciecha Siemiona

Dnia 27 października uczniowie klasy IV oraz V z Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego wzięli udział w corocznym spotkaniu Unii Poetyckiej Wojciecha Siemiona.
więcej

Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków

18 października 2017 r. klasa szósta ze Szkoły Podstawowej w Osuchowie była na wycieczce w Oczyszczalni Ścieków w Grabcach Józefpolskich. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z całym cyklem oczyszczania ścieków, a jednocześnie uświadomienie im konieczności dbania o środowisko.
więcej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

„Najwspanialsza rzecz w życiu to pielęgnowanie młodego umysłu.” Henry Ford
więcej

W Osuchowie pobiliśmy rekord w resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

W dniu 16.10 podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w naszej szkole zorganizowana została niecodzienna próba bicia rekordu Guinnessa.
więcej

Październikowe wycieczki uczniów z Osuchowa

Aura 3 i 12 października nie była zbyt sprzyjająca wyprawom w teren . Mimo to, zarówno uczniom z klas IV – VI , którzy wybrali się na zwiedzanie warszawskich muzeów i galerii Zachęta jak i siódmoklasistom odwiedzającym zamki w Warszawie i Czersku oraz pałac w Wilanowie, nie przeszkadzała za nadto .
więcej

Pan policjant z wizytą u przedszkolaków z Osuchowa

3 października 2017 r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Osuchowie odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Mszczonowie.
więcej

Osuchów miejscem największych zawodów szkolnych w powiecie

W dniach 20.09 oraz 2.10 na terenie przyszkolnym w Osuchowie odbywały się największe zawody w biegach przełajowych.
więcej

Jesień pod znakiem samorządności. Weź udział - oddaj głos. Sam wybierz swój samorząd.

W Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w rokrocznie organizowane są wybory samorządowe w ramach ogólnopolskiej akcji „Samorządy maja głos” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
więcej

Pielgrzymka gimnazjalistów z Osuchowa

W dniu 30 września b.r. grupa uczniów – gimnazjalistów z Osuchowa wzięła udział w XVIII Pieszej Pielgrzymce Diecezji Łowickiej z Żelaznej do Skierniewic, parafii p.w. Miłosierdzia Bożego.
więcej

Z wizytą w bełchatowskiej kopalni

W czwartek 28 września odbyła się jednodniowa wycieczka do Bełchatowa, której uczestnikami byli uczniowie klas II i III Gimnazjum.
więcej

Akademia z okazji Dnia Patrona

W dniu 26 września 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się akademia upamiętniająca postać Patrona Szkoły.
więcej

Z ekologią za pan brat w przedszkolu

15 września przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Osuchowie, zaopatrzone w worki i rękawiczki uczestniczyły w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata”.
więcej

Sprawozdanie z przebiegu szkolnej akcji „Sprzątanie Świata”

W piątek 15 września br. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się szkolna akcja „Sprzątanie Świata”.
więcej

Dożynki w Osuchowie

W słoneczną niedzielę, 10 września 2017r. odbyły się powiatowe dożynki w Osuchowie. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęła msza św. w kościele św. Stanisława B.M w Osuchowie, w podziękowaniu za tegoroczne plony.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 4. września bieżącego roku, w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie.
więcej
-

Mapa Interaktywna

-

-

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.