Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 19 Listopada 2017  |  imieniny: Seweryna, Elżbiety

Menu strony

Banery

Opis strony

Aktualności
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, powielanie danych oraz zdjęć zawartych na stronie bez zgody właściciela!

Treść strony

Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków

18 października 2017 r. klasa szósta ze Szkoły Podstawowej w Osuchowie była na wycieczce w Oczyszczalni Ścieków w Grabcach Józefpolskich. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z całym cyklem oczyszczania ścieków, a jednocześnie uświadomienie im konieczności dbania o środowisko.
więcej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

„Najwspanialsza rzecz w życiu to pielęgnowanie młodego umysłu.” Henry Ford
więcej

W Osuchowie pobiliśmy rekord w resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

W dniu 16.10 podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w naszej szkole zorganizowana została niecodzienna próba bicia rekordu Guinnessa.
więcej

Październikowe wycieczki uczniów z Osuchowa

Aura 3 i 12 października nie była zbyt sprzyjająca wyprawom w teren . Mimo to, zarówno uczniom z klas IV – VI , którzy wybrali się na zwiedzanie warszawskich muzeów i galerii Zachęta jak i siódmoklasistom odwiedzającym zamki w Warszawie i Czersku oraz pałac w Wilanowie, nie przeszkadzała za nadto .
więcej

Pan policjant z wizytą u przedszkolaków z Osuchowa

3 października 2017 r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Osuchowie odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Mszczonowie.
więcej

Osuchów miejscem największych zawodów szkolnych w powiecie

W dniach 20.09 oraz 2.10 na terenie przyszkolnym w Osuchowie odbywały się największe zawody w biegach przełajowych.
więcej

Jesień pod znakiem samorządności. Weź udział - oddaj głos. Sam wybierz swój samorząd.

W Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w rokrocznie organizowane są wybory samorządowe w ramach ogólnopolskiej akcji „Samorządy maja głos” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
więcej

Pielgrzymka gimnazjalistów z Osuchowa

W dniu 30 września b.r. grupa uczniów – gimnazjalistów z Osuchowa wzięła udział w XVIII Pieszej Pielgrzymce Diecezji Łowickiej z Żelaznej do Skierniewic, parafii p.w. Miłosierdzia Bożego.
więcej

Z wizytą w bełchatowskiej kopalni

W czwartek 28 września odbyła się jednodniowa wycieczka do Bełchatowa, której uczestnikami byli uczniowie klas II i III Gimnazjum.
więcej

Akademia z okazji Dnia Patrona

W dniu 26 września 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się akademia upamiętniająca postać Patrona Szkoły.
więcej

Z ekologią za pan brat w przedszkolu

15 września przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Osuchowie, zaopatrzone w worki i rękawiczki uczestniczyły w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata”.
więcej

Sprawozdanie z przebiegu szkolnej akcji „Sprzątanie Świata”

W piątek 15 września br. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się szkolna akcja „Sprzątanie Świata”.
więcej

Dożynki w Osuchowie

W słoneczną niedzielę, 10 września 2017r. odbyły się powiatowe dożynki w Osuchowie. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęła msza św. w kościele św. Stanisława B.M w Osuchowie, w podziękowaniu za tegoroczne plony.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 4. września bieżącego roku, w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie.
więcej
-

Mapa Interaktywna

-

-

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.